Stel cookie voorkeur in

Team

Heleen de Vos

groep 7-8

Maandag, donderdag en vrijdag.

hdevos@sophiascholen.nl

Klaske Horsman

Groep 7-8 en IB-er

Maandag IB en dinsdag groep 7-8

ib.lisbloem@sophiascholen.nl

Ellen de Vries

Directie en groep 7-8

maandag, dinsdag, woensdag (groep 7-8) en donderdag

directie.lisbloem@sophiascholen.nl

Danielle van der Steen

Groep 6-7

Maandag, donderdag en vrijdag

dvandersteen@sophiascholen.nl

Carina Slottje

groep 6-7

Dinsdag en woensdag

cslottje@sophiascholen.nl

Annelies Venema

Groep 5

Maandag, donderdag en vrijdag

avenema@sophiascholen.nl

Simone Spierenburg

Groep 4

maandag en dinsdag

sjspierenburg@sophiascholen.nl

Lenneke van der Voort

Groep 4

Woensdag, donderdag en vrijdag

lvandervoort@sophiascholen.nl

Patricia van der Geer

Groep 5 en groep 2-3

Dinsdag en woensdag groep 5 en donderdag en vrijdag groep 2-3

pvandergeer@sophiascholen.nl

Tanja van der Zwart

Groep 2-3

maandag, dinsdag en woensdag

tvanderzwart@sophiascholen.nl

Karin Zandbergen

Groep 1

Maandag en dinsdag

kzandbergen@sophiascholen.nl

Pauline Evers

Groep 1

woensdag, donderdag en vrijdag

pevers@sophiascholen.nl

Birgitta Best

onderwijsassistent bovenbouw

Woensdag en donderdag

bbest@sophiascholen.nl

Joke Beenakker

onderwijsassistent onderbouw

Maandagochtend, dinsdag en donderdagochtend

jbeenakker@sophiascholen.nl

Mike van Rooijen

Vakleerkracht gym

Maandag en donderdagochtend

mvanrooijen@sophiascholen.nl